Apie mus - Eternia Solar
Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?
Apie mus

Kuriame tvarios energijos ateitį

Eternia solar - atsinaujinančios energetikos rangos įmonė, kuri rūpinasi visais saulės energijos įdiegimo etapais nuo projektavimo iki priežiūros. Mumis pasitiki klientai iš gamybos, logistikos, mažmeninės prekybos ir kitų sektorių.

Eternia Solar

Saulės energetikos technologijų, inžinerijos ir priežiūros ekspertai

Eternia Solar yra pagrindinis saulės energetikos planavimo, projektavimo ir įrengimo paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse. Bendradarbiaudami su klientais mes kuriame strateginius sprendimus ilgalaikiam kiekvieno projekto efektyvumui. Mūsų patyrusių ekspertų komanda atsakingai dirba daugybėje saulės energetikos sričių: nuo energijos efektyvumo planavimo ir projektų įgyvendinimo, iki ilgalaikės, elektrinių našumą užtikrinančios priežiūros teikimo.

Istorija

I+D Energias buvo įkurta Ispanijoje 2007-ais metais. Per šį laiką įmonė įrengė virš 340 MW galios saulės elektrinių Ispanijoje, Italijoje, Lietuvoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Vengrijoje.

2017 metais I+D Energias ir lietuvių investicijų valdymo bendrovė Sun Investment Group įkūrė bendrą įmonę I+D Energias Lietuva, kuri yra viena aktyviausių rinkos dalyvių šalyje sumontavusi daugiau nei 18 MW saulės elektrinių ant įvairaus tipo stogų bei vienas didžiausių saulės elektrinių Baltijos Šalyse.

Su nauju Eternia Solar vardu ir toliau tęsiame veiklą su ilgamečiais ispanų partneriais I+D Energias. Taigi, mūsų komanda lyderio poziciją užtikrintai išlaiko, tik dabar su Eternia Solar ženklu!

Trumpi faktai

10 metų

tarptautinė patirtis

132+

MW

30+

specialistų komanda

80+

projektų
Mes tikime
Vertybės
Tikslai
Mūsų filosofija

Mes tikime

Klimato kaita ir oro užterštumas yra dvi didžiausios grėsmės, su kuriomis susiduria pasaulis. Dėl šios priežasties esame įsipareigoję savo veikla įgalinti tikrus ir reikšmingus pokyčius.

Mūsų projektai

.

.

.

Sertifikatai

Bendrovėje yra sėkmingai įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės (ISO 9001), aplinkos apsaugos (ISO 14001) ir darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) vadybos sistema. Eternia Solar nuolat tobulina valdymo procesus, veikia atvirai ir sąžiningai, didelį dėmesį skiria aplinkos apsaugai, darbuotojų žinių saugos ir sveikatos srityje tobulinimui.

Vadovybė

Daugiau nei 30 saulės profesionalų Lietuvoje ir daugiau nei 130 specialistų visoje įmonių grupėje

Didžiuojamės savo komanda. Čia dirba tik talentingiausi ir tvarumo plėtrai atsidavę saulės energetikos profesionalai.

Andrius Džiaugys

Vykdantysis direktorius

Komanda

Gediminas Juknius

Pardavimų vadybininkas

Darius Vaicenavičius

Technikos direktorius

Eimantas Miltenis

Technikos vadovas

Klaudas Žylė

Inžinierius - projektuotojas
Karjera

Ar esi pasiruošęs tapti saulės energetikos ateities lyderiu?

Sužinok, kaip gali tapti Eternia solar komandos dalimi.

Žiūrėti visus darbo pasiūlymus