Karjera - Eternia Solar
Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?
KARJERA

Prisijunk prie mūsų

Savo talentingos komandos dėka jau įgyvendinome daugiau nei tris šimtus įvairaus masto projektų. Neketiname sustoti, todėl nuolat plečiame savo komandą ir skiriame daug dėmesio talentų atrankai bei tolimesniam jų tobulėjimui. Prisijunk prie mūsų ir kurk ateitį kartu su pirmaujančiais saulės energetikos ekspertais.

Darbo pasiūlymai

Senior B2B Project Manager

Eternia Solar, Vilnius, Lithuania

Electrical Design Engineer

Eternia Solar, Vilnius, Lithuania

Design Project Manager

Eternia Solar, Vilnius, Lithuania

Recruitment Specialist

Eternia Solar, Vilnius, Lithuania

Neradote dominančio darbo pasiūlymo, bet norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos?

Atsiųskite savo CV el. paštu info@eterniasolar.lt ir mes susisieksime su jumis atsiradus tinkamai pozicijai.
Informuojame, kad UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ tvarkys jūsų pateiktus asmens duomenis darbuotojų atrankos ir įdarbinimo tikslu. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Apie

Mūsų vertybės

Mes tikime, kad saulės energija yra ateitis. Ateitį kuriame įgyvendindami sėkmingus projektus visame regione ir vystydami saulės energetiką Lietuvoje. Didžiuojamės, kad visą motyvuotų Eternia Solar profesionalų komandą jungia atsidavimas darbui ir tvarumas. Įmonėje kurdami pasitikėjimo kultūrą mes palaikome kiekvieno darbuotojo augimą vardan šviesesnės ateities, taip sutvirtindami tarpusavio ryšį. Atėjo laikas pasirūpinti planeta – prisijunk prie mūsų.

Mūsų biuras

Namus primenanti aplinka

Tapkite veržlios ir inovatyvios įmonės dalimi, o mes užtikrinsime konkurencingą atlyginimą ir kitus privalumus. Tarp jų:

Švieži vaisiai ir sveiki užkandžiai
Gardi kava
Žaidimai
Neformalus stilius
Pirmadienio krepšinis
Aktyvūs užsiėmimai merginoms
Puiki lokacija
Ką sako mūsų komanda?

Mes esame Eternia Solar

Šią sritį pasirinkau, nes ji atitinka mano vertybes. Dirbti su produktu, kurio tikslas aplinką padaryti švaresnę, dirbti su lyderiais, kurių orientacija sutelkta į kokybę, ne kiekybę. Džiaugiuosi kiekviena diena, kuri atneša vis daugiau iššūkių, yra pilna dinamikos bei augimo kartu.
Agnė Guobužaitė, Skaitmeninės rinkodaros analitikė
Darbas šioje įmonėje suteikia galimybę siekti bendro tikslo - mažinti oro taršą pasaulyje, todėl džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo. Dinamiškas darbas, nuolatos tobulėjančios technologijos kasdien suteikia iššūkių, kurie leidžia augti ir tapti tikru savo srities profesionalu.
Gediminas Juknius, Pardavimų vadybininkas
Šioje įmonėje dirbu nuo pat pirmos jos įkūrimo dienos. Nuostabu matyti, kaip įmonė išaugo per tokį trumpą laiką ir drastiškai auga toliau. Ši patirtis buvo pilna iššūkių ir asmeninių bei įmonės laimėjimų. Džiaugiuosi galėdamas dirbti su tokia atsidavusia ir dinamiška komanda.
Darius Vaicenavičius, Technikos direktorius