Saulės energetikos ekspertai - Eternia Solar
Siekdama užtikrinti tinkamą interneto svetainės veikimą bei naršymo kokybę, taip pat rinkodaros tikslais UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ naudoja slapukus. Jeigu sutinkate su slapukų įrašymu, spauskite “Sutinku”. Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Privatumo politikoje .
Kas yra cookies?

Saulės energetikos ekspertai

Eternia Solar yra pagrindinis saulės energetikos planavimo, projektavimo ir įrengimo tiekėjas Baltijos šalyse. Bendradarbiaudami su klientais mes strategiškai kuriame sprendimus, užtikrinančius ilgalaikį kiekvieno projekto efektyvumą ir našumą

Saulės energetikos sprendimai

Elektrinė ant stogo

Ant stogo pastatyta daugiau nei 15 MW verslo sektoriui

Populiariausias saulės elektrinių įrengimo būdas - ant įmonės stogo. Šiuo metu Lietuvoje ant įmonės stogų esame pastatę jau daugiau nei 15 MW, įveikę sunkausius techninius sprendimus įrodydami savo ilgametę, tarptautinę kompetenciją.

Antžeminė elektrinė

Saulės elektrinė ant žemės

Jei modulių įrengimas ant stogo dėl įvairių priežasčių negalimas, siūloma opcija įrengti saulės modulius ant žemės, taip galite nusistatyti pageidaujamą tvirtinimo konstrukcijos kampą, sukonstruoti keičiamo kampo stovus ir gauti efektyviausią saulės energijos generaciją.

Nuotolinė elektrinė

Saulės energijos vartojimas geografiškai nutolusioje vietoje

Nuo 2019 spalio mėnesio įsigaliojo įstatymas leidžiantis naudoti saulės elektrinės energiją iš geografiškai nutolusios vietos, kuomet nuosavas sklypas nėra būtinas. Tai atveria naujas įvairias galimybes jūsų verslui.

Įranga

Geriausios kokybės įranga

Visada siekiame geriausios kokybės, todėl dirbame su lyderiaujiančiais įrangos tiekėjais (Tier1 sąrašo top 10-tuku), užtikrinančiais ilgaamžį ir nepriekaištingą veikimą. Siūlome ir optimizuotas (išmanias) sistemas, kurių deka elektrinės efektyvumas padidėja net iki 25%.

Parama

Greitesnis investicijos atsipirkimas

Europos Sąjungos parama atsinaujinančiai energetikai skatina investicijas į saulės energijos sprendimus. Mūsų ekspertai padės jūsų verslui gauti Klimato kaitos programos paramą, administruojamą LR Aplinkos ministerijos arba subsidijas iš Europos Sąjungos Atsinaujinančios energetikos paramos fondų.

Procesai ir priežiūra

Aptarnavimas ir eksplotacija

Tokie įrenginiai kaip saulės elektrinės reikalauja reguliarios priežiūros, kad sklandžiai veiktų. Tinkamai prižiūrėta saulės elektrinė veiks našiau ir ilgiau. Priežiūrą patikėkite Eternia solar profesionalams.

Mūsų projektai

Tarptautiniai kokybės standartai

Sparčiai augdami atsidūrėme energijos revoliucijos priešakyje. Įgyvendinome daugiau nei 30 projektų Lietuvoje ir virš 250 užsienyje. Lietuvoje galime didžiuotis vienomis didžiausių saulės elektrinių Baltijos šalyse, o mūsų darbai įrodo, kad esame savo srities profesionalai.

Projektavimas

Saulės elektrinių projektavimas

Eternia Solar teikia visų tipų saulės elektrinių projektavimo paslaugas:

  • Saulės elektrinės ant stogo (stogų) projektavimą;
  • Antžeminių saulės elektrinių projektavimą;
  • Saulės parkų projektavimo ir analizės darbus.

Atsižvelgdami į skirtingus poreikius, su kiekvienu klientu detaliai aptariame visus projektavimo etapus. Tai padeda parinkti efektyviausius sprendinius, leidžiančius pasiekti geriausių rezultatų.

Projektuodami saulės elektrines ant stogų, visada atliekame išsamią statinio stogo ekspertizę. Ekspertizės rezultatai padeda klientui pasiūlyti geriausią įmanomą sprendimą ir užtikrinti saugumą.

Rūpindamiesi antžeminės saulės elektrinės projektavimu, padedame klientui gauti visus reikiamus leidimus.

Projektavimo metu atliekamos gamybos simuliacijos su PVSYST (Šveicarija) programine įranga. Klientas supažindinamas su planuojamomis gamybos apimtimis. Tai leidžia įsitikinti projektuojamo įrenginio ir pasirinktų sprendinių teisingumu.

Klientai

Grafija Vilpak
Polivektris
Metalistas
LT Technologies
Klaipėdos Energija
Granex
Akvatera

Susidomėjote saulės energetikos sprendimais jūsų verslui?

Pasikalbėkime!

Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA, galioja Google Privatumo politika ir Sąlygos .